X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

تماشاگران

یادداشت هایی برای یاد داشت

فاز جدید انتخابات کلید خورد ؛ حمله ی بی سابقه احمدی نژاد به رقبا


سخنان احمدی نژاد در برنامه ی امروز 10/3 شبکه خبر(ساعت19:30) که گویا صبح امروز ضبط شده بود  نشان از وارد شدن انتخابات در یک مرحله ی جدید است. در دور قبل من که به یاد نمی اورم احمدی نژاد اینگونه که امروز عصر دیدم سخن گفته باشد.

امروز احمدی نژاد همان فرد همیشگی نبود. عصبی بود ، بارها به کاغذهای جلوی رویش نگاه کرد. به دفعات سعی کرد در مورد زمان جنگ و انتقاد از ان دوره صحبت کند. به جای آن که امارهای ایجابی دهد و مثل همیشه از خود تعریف کند و صرفا چنگ و دندانی به رقیب نشان دهد این بار مسلسل وار به رقبا حمله می کرد و البته مظلوم نمایی را هیچگاه فراموش نکرد.

وی بارها گفت که نظام در این 24 سال در دست یک عده بوده که در سه دوره هشت ساله کشور را چرخانده اند و همه با همند ! و حال که ما امده ایم می گویند نظام منحرف شده.24 سال شما بودید بگذارید 4 سال یا 8 سال هم ما باشیم! نکته ی جالب اینکه کمپین احمدی نژاد و خود او همیشه از 16 سال انحراف(دوره هاشمی و خاتمی) در بعد از انقلاب نام می بردند حالا ناگهان و با حضور میرحسین این دوره 16 ساله ؛ 24 ساله شده است !
درادامه نیز گفت که ما را مجبور نکنید پرونده ی این 24 سال را باز کنم . نگذارید اسامی را افشا کنم و بگویم چه کسانی چه به من چه گفتند .
بی شرمانه ترین بخش مصاحبه هم این بود که وی گفت : در 24 سال گذشته مطلقا فضای نقد نبوده ولی در این 4 سال 20 روزنامه(چند روز قبل گفته بود 30تا؛ حالا یکدفعه 10 تا کم شدند) و دهها سایت و تریبون علیه من حمله کردند و من فضا را باز گذاشتم!!!!
 

به هرحال این اولین بار بود که احمدی نژاد اینگونه عصبی در تلویزیون ظاهر شده بود و انتقادهای بسیار تندی از به قول خودش 24 سال گذشته می کرد و به طور خاص نوک پیکان او به سمت موسوی بود. این مسئله نشان دهنده ی موقعیت متزلزل احمدی نژاد در انتخابات و پیشی گرفتن میرحسین ویا حداقل رسیدن به آرای احمدی نژاد است. استماع مصاحبه ی احمدی نژاد من را بیش از پیش به نتیجه انتخابات آتی امیدوار کرد.

در نهایت باید گفت فضای انتخابات وارد مرحله ی تازه ای شده است. برای اولین بار یک کاندیدا در یک برنامه حداکثر وقت خود را به جای دفاع از خود به حمله به رقبا اختصاص می دهد. احمدی نژاد بهترین دفاع را حمله دیده است ؛ باید منتظر شد و دید رقبا چه استراتژی اتخاذ خواهند کرد.
تاریخ ارسال: دوشنبه 11 خرداد 1388 | نویسنده: صادق ابراهیم | چاپ مطلب 4 نظر