X
تبلیغات
زولا

تماشاگران

یادداشت هایی برای یاد داشت

امپراتوری دروغ


ابوالفضل فاتح مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد میرحسین در قبال شایعاتی که درباره کناره گیری میرحسین موسوی از مناظره با احمدی نژاد مطرح شده است تعبیر جالب و البته هوشمندانه ای به کار برده است.تعبیری که به راستی نمایانگر اوضاعی است که حامیان محمود احمدی نژاد و البته شخص رئیس جمهور آفریده اند . امپراتوری دروغ

کافی است همین چند هفته را بررسی کنید که چه تعداد دروغ علیه میرحسین موسوی جعل شده است و رئیس جمهور و حامیان او کذب گویی را به کجاها که نرسانده اند. من نمی توانم ادعا کنم موسوی و حامیان او تجلی صداقت هستند اما انصافا در این باره اصلا با احمدی نژاد قابل قیاس نیستند . نمونه های اندکی از دروغ هایی که این روزها کمپین احمدی نژاد  ترویج کرده اند را در ذیل می اورم:

قضیه ی دیدار شیراک و خاتمی که احمدی نژاد به دروغ ادعا کرد که شیراک از پله ها پائین نیامده اما عکس های آن دیدار به خوبی نمایانگر ادعای کذب اوست.

دیگری همین شایعه ی انصراف موسوی از مناظره با احمدی نژاد و خوشمزه اینکه در اس ام اس های برای افراد می فرستادند شماره ای هم به مخاطب می دادند که در اعتراض به لغو این مناظره به آن شماره اس ام اس بزند .

یکی دیگر از دروغ های کمپین احمدی نژاد بازیگر بودن مادر دردمند فیلم موسوی است.حتی برای ان که دروغ سازیشن به حقیقت نزدیک شود برای آن خانم اسم هم گذاشتند که به شدت از سوی مجید مجیدی تکذیب شد اما در مقابل در فیلم احمدی نژاد در صحنه ای از بازیگر محلی استفاده شد .

دیگری که واقعا مضحک و البته شرم اور است اینکه از یکی از دوستان شنیدم که در دانشگاه محل تحصیلش شایع کرده اند که موسوی در دیدار با مولوی عبدالحمید به او قول داده که کلمه ی شهادت را درباره حضرت زهرا برداشته و کلمه ی رحلت را جایگزین ان کند. ببینید چقدر کثیف از احساسات مذهبی مردم استفاده می کنند .

کذب گویی های احمدی نژاد در فیلم مستندش را هم که می دانید. زنگنه نیز ابعادی از دروغ بودن امارهای رئیس جمهور را افشا کرده که خواندنی است.

یا اینکه احمدی نژاد در شبکه خبر سخن از بسته بودن فضای نقد در کشور طی 24 سال و باز شدن این فضا در زمان اوست. حداقل دروغ بودن ان در زمان خاتمی که اظهر من الشمس است. اجماعی است بین مردم که در زمان خاتمی فضای باز سیاسی در کشور بوده است .

یا  بعد از پخش فیلم مستند موسوی که تصاویر دیدار وی با مراجع را نشان می داد به دروغ خبر از واکنش گسترده مراجع عظام تقلید به مستند انتخاباتی موسوی دادند.

یا اینکه به دروغ خبر از اعلام حمایت همسر محترم شهید مطهری از احمدی نژاد داده اند که آن خانم این حمایت را تکذیب کرده است.
 
از مهمترین بی صداقتی های احمدی نژاد هم این است که او در چهار سال قبل در سخنرانی های تبلیغاتی خود می گفت نظام 16 سال است که منحرف شده ؛ حال که موسوی سکاندار کشور در سال های دفاع مقدس بوده رقیب او شده است حرف از انحراف سیستم دولتی کشور از اواسط جنگ می زند !آخرین دروغی هم که فعلا منتشر کرده اند مصاحبه ای است از بهزادیان نژاد  رئیس ستاد موسوی ؛ که بهزادیان نژاد سطر سطر این مصاحبه را تکذیب کرد.

امیدوارم امشب در مناظره موسوی و احمدی نژاد حجب ذاتی موسوی مانع از افشا کردن امپراتوری دروغ در حضور مردم ایران نشود.
تاریخ ارسال: چهارشنبه 13 خرداد 1388 | نویسنده: صادق ابراهیم | چاپ مطلب 4 نظر